Šokių studija "Boogie dance"
vaikams, jaunimui, suaugusiems

Šokių studija „Boogie dance" - skirta visiems norintiems išmokti šokti, pasinerti į šokio pasaulį ir pajausti jo teikiamą džiaugsmą. Vestuviniai šokiai

Kad šventinis vestuvių vakaras būtų ypatingai gražus, mes padėsime Jums išmokti valso, rumbos, salsos, rokenrolo ar kito šokio žingsnelių. Sukursime unikalų vestuvinį šokį, kuriuo galės grožėtis visi Jūsų  svečiai. Padėsime pasirinkti muzikinį kūrinį, jį sutrumpinti ar sujungti kelias melodijas. Individualios ir grupinės šokių pamokos vyksta pagal išankstinę registraciją, suderintu laiku.

Registruotis

Pramoginiai šokiai suaugusiems

Šokis - tai ne tik išbandytas būdas pramogoms paįvairinti, bet ir nesudėtinga mankšta pamėgtai muzikai skambant, šokis - tai artimas dviejų žmonių pokalbis suderintu žingsniu, grakščiu apsisukimu ir atsargiu prisilietimu. Šokis - tai kasdienybės vaivorykštė, tai jo ir jos harmonija, kai bendras tikslas - išmokti šokti ir gerai praleisti laiką.

RegistruotisSolo Latino šokiai


Jūs neturite partnerio ar tiesiog norite šokti viena(s) - Solo Latino užsiėmimai puikiai tiks Jums. Samba, rumba, ča - ča, džaivas, salsa, bačata ir kiti uždegantys ritmingi šokiai. Po šių pamokų Jūs jausitės laisvai bet kokiame pobūvyje ar vakarėlyje. Ateik ir šok kartu su visais. Gera nuotaika, puiki kompanija ir begalė gerų emocijų.

Registruotis

Pramoginiai šokiai vaikams

Kviečiame berniukus ir mergaites į pramoginių-sportinių šokių grupes. Programoje : pirmaisiais metais lėtas valsas, ča-ča-ča, džaivas. Vėliau: kvikstepas, rumba, samba, vienos valsas ir kt. 

Registruotis


    Dovanų kuponai

Suki galvą dėl dovanos? Padovanok nepamirštamus jausmus ir emocijas! Nustebink savo draugus, artimuosius, kolegas dovanodamas Jiems šokių pamokas. Galimybė rinktis individualius ar grupinius užsiėmimus. Būk madingas, ateik ir šok kartu su visais.

Šokių pamokos šventėse


Uždegantys Lotynų Amerikos ritmai, nuostabi klasikinių šokių muzika ir grakštūs kūno judesiai, suteiks žavesio ir romantikos jūsų vakarėlio metu. Siūlome profesionalių šokėjų pasirodymus, linijinių ir nesudėtingų šokių pamokėles renginio ar šventės metu. Šokių pamoka - puikus būdas išjudinti publiką.