Šokių studija "Boogie dance"
vaikams, jaunimui, suaugusiems

Pramoginiai šokiai suaugusiems

Šokis - tai ne tik išbandytas būdas pramogoms paįvairinti, bet ir nesudėtinga mankšta pamėgtai muzikai skambant, šokis - tai artimas dviejų žmonių pokalbis suderintu žingsniu, grakščiu apsisukimu ir atsargiu prisilietimu. Šokis - tai kasdienybės vaivorykštė, tai jo ir jos harmonija, kai bendras tikslas - išmokti šokti ir gerai praleisti laiką. 

Šokti naudinga fiziniam vystimuisi, judant pagerėja kvėpavimo ir širdies - kraujagyslių sistemos darbas. Tai stiprina Jūsų sveikatą, raumenis.  Šokant formuojasi taisyklinga laikysena.
Šokių derėtų pradėti nuo prodžiamokslio, tai yra nuo pagrindinių laisvo judėjimo pagal muziką principų. Pradiniuose etapuose mokomasi pagrindinių šokių judesių ir iš jų sudaromos pačios paprasčiausios kompozicijos.
Kuo aukštesnė pakopa, tuo sudėtingesni žingsneliai ir choreografija.
Šokiams Jums būtina gera, patogi avalynė, su kuria neprarastumėt malonumo, o taip pat galėtumėt negalvoti kad paslysite ar kryptelsite koją.  Tai kas tinka vaikščioti asfaltu nevisuomet tinka šokti ant parketo:
pirma, padas neturi būti plastmasinis - jis labai slys per parketą, antra, guminis padas irgi netiks - avėdami tokią avalynę nepasisuksite. Taigi, aukso viduriukas - avalynė odiniu ar zomšinu padu.
Rūbai taip pat turėtų būti patogūs, nevaržantys kūno judesių :)

Tvarkaraštis kainos
Registracija